Update 6 maart 2022

Helaas is afgelopen maand een zeer gewaardeerd broeder, langjarig lid van onze loge, afgereisd naar het Eeuwig Oosten. De rouwloge ter zijner nagedachtenis zal op korte termijn ingepland worden, “we verbreken de keten van de handen, maar die van de harten blijft“.

Wat positiever nieuws is dat we afgelopen maand een kandidaat hebben mogen inwijden, een tweede inwijding staat deze maand op de arbeidstafel en hopelijk is er in in mei een derde. Daarnaast hopen we deze maand ook een uittocht te organiseren naar Terneuzen, om samen met de broeders van loge L’ Amitie Sans Fin aldaar de lente-equinox te vieren.

Tenslotte heeft de situatie in Oekraine natuurlijk ook volop onze aandacht. Als steunbetuiging aan het volk van Oekraïne wappert de vlag op onze homepagina.

Acacia, symbool van eeuwig leven